Na stadionie Stadion Ludowy miało miejsce spotkanie pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice: 1-2

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-09-12 13:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: S. Kobusiński 15' 0-1 S. Sobczak 38' 1-1 T. Wojcinowicz 76' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: J. Ribeiro Oliveira 26' P. Bryla 45' M. Machala 76' S. Pawlowski 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: G. Kobylak 35' S. Kobusinski 90' W. Hajda 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Ruch Zdzieszowice oraz Korona Kielce natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Oddani kibice śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz piłkarze jak J. Ribeiro Oliveira G. Kobylak systematycznie zapewniają wyborowym fanom wrażenia sięgające zenitu. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się nader zaciekłe, nie często okazuje się definitywnie, że spotkania przynudzają. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, przeglądać wydarzenia piłkarskiej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.