Dnia 2021-10-02 10:40:00 +0000 +0000 miał miejsce mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-1

Puszcza Niepołomice vs Widzew Łódź, wynik końcowy 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Widzew Łódź wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-02 10:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się Puszcza Niepołomice i Widzew Łódź.

Gole strzelali: K. Nowak 32' 0-1 P. Tomczyk 90' 0-2 P. Tomczyk

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: O. Dytyatev 24' S. Kobusinski 68'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 79'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: I. Hladik 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Widzew Łódź zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Coraz częściej oddani fani z zapałem śledzą pasjonujące starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze jak O. Dytyatev M. Hanousek nader często zaserwowały kapitalnym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie czerwoną kartką, książkowe bramki czy asysty, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy graczami ligowymi są zażarte, rzadko bywa koniec końców, że są to mecze nużące. Dlatego też warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli. Udział takich znanych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Widzew Łódź w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.