Dnia 2021-10-23 16:00 na obiekcie Stadion ul. Bukowa miało miejsce spotkanie między GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-0

GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, wynik 1-0. Dnia 2021-10-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 14. Zmierzyły się ze sobą GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu między GKS Katowice a Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: F. Kozłowski 18' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: P. Szwedzik 11' R. Figiel 14' M. Kolodziejski 83' A. Blad 90' D. Kudla 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 21' G. Aftyka 74' E. Thiakane 90' J. Serafin 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był K. Kiełczewski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu GKS Katowice zmierzy się już z Nieciecza, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z entuzjazmem śledzi niezwykle interesujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz piłkarze jak P. Szwedzik T. Wojcinowicz raz za razem zapewniły wspaniałym kibicom emocje z najwyższej półki. Obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie żółtą kartką, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki między drużynami piłkarskimi bywają nader zażarte, nie często okazuje się jednoznacznie, iż mecze nudzą. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. GKS Katowice oraz Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.