Mecz Górnik Polkowice vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 0-1

Górnik Polkowice vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 0-1. W dniu 2021-10-20 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się ze sobą Górnik Polkowice i Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Polkowice i Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: E. Čikoš 90' 0-1

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Opalacz 18'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 57' E. Thiakane 71'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania - P. Urban. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu meczu Górnik Polkowice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych graczy futbolowe zespoły i piłkarze jak M. Opalacz K. Stepien częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Ustawicznie trafiamy na książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, ostre faule kończące się czerwoną kartką gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. Interesujące zmagania między zawodnikami bywają nader zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, że potyczki nie są warte uwagi. Z tego względu warto przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Górnik Polkowice i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Górnik.