Mecz Puszcza Niepołomice kontra Tychy 71 zakończony wynikiem 2-2 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego

Dnia 2021-10-31 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Puszcza Niepołomice a Tychy 71 wynik to 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

 

Gole strzelali: G. Jaroch 9' 0-1 É. Thiakane 73' 1-1 É. Thiakane 79' 2-1 W. Żytek 90' 2-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: S. Gorski 74'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 50' K. Kargulewicz 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Jastrzębie natomiast Tychy 71 podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Liczna grupa fanów śledzi ciekawe poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak S. Gorski M. Kozina często gwarantują wyśmienitym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule, efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, które dodają niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy graczami bywają zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż zmagania nudzą kibica. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Puszcza Niepołomice i Tychy 71 jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.