Mecz Puszcza Niepołomice kontra Korona Kielce, wynik końcowy 5-2

 

Pierwsza część spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Korona Kielce zakończyła się wynikiem 4-1. Końcowy wynik meczu to 5-2.

Dnia 2021-11-27 19:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Korona Kielce.

Gole strzelali: E. Čikoš 9' 1-0 M. Pięczek 19' 2-0 E. Čikoš 31' 3-0 H. Tomalski 38' 4-0 M. Koj 45' 4-1 J. Łukowski 59' 4-2 J. Bartosz 63' 5-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: I. Hladik 23' H. Tomalski 34' E. Cikos 85'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 11' M. Szpakowski 16' Z. Petrovic 26' M. Zebic 28' G. Szymusik 69'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter meczu to S. Tarnowski. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Stomil Olsztyn.

Oddani fani śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze jak I. Hladik M. Koj raz za razem zapewniają wspaniałym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na ostre faule, przepiękne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Niesamowite walki pomiędzy graczami okazują się niezwykle zażarte, niezwykle rzadko bywa, że potyczki nas męczą. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.