Mecz Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 1-0

Puszcza Niepołomice - Resovia Rzeszów, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Dnia 2022-02-26 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: E. Čikoš 81' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 42' K. Koscielny 76'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 17' B. Eizenchart 80'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu - J. Małyszek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Podbeskidzie natomiast Resovia Rzeszów z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi niezwykle fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak J. Serafin A. Komor raz za razem serwują fantastycznym kibicom wiele niesamowitych wrażeń. Walki między zawodnikami ligowymi okazują się nader nieustępliwe, nie często bywa, iż potyczki nas nudzą. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy każdego kibica, aby oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek futbolowych. Udział takich zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.