Spotkanie Miedz Legnica vs Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 3-1 dnia 2022-03-06 11:40

Miedz Legnica vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Puszcza Niepołomice wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Dnia 2022-03-06 11:40 na stadionie Stadion im. Orła Białego rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Miedz Legnica a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: P. Makuch 13' 1-0 K. Zapolnik 27' 2-0 P. Makuch 63' 3-0 S. Kobusinski 89' 3-1

Żółte kartki Miedz Legnica:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 25' E. Thiakane 74' E. Cikos 75'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Miedz Legnica stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz.

Wierni kibice śledzą potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych zawodników piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze jak W. Hajda raz za razem zagwarantowały wyborowym miłośnikom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Zdarzają się ostre faule zakończone wielokrotnie czerwonym kartonikiem, niezwykłe bramki oraz asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się niezwykle bezkompromisowe, bardzo rzadko okazuje się, że spotkania nudzą fana. Z tego względu warto przeglądać widowiska sportowe lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.