Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 1-1

Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 1-1. Dnia 2022-04-06 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu między Puszcza Niepołomice a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Kobusiński 49' 1-0 V. Sanogo 90' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 42' K. Stepien 61' J. Serafin 80' L. Solowiej 84'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 14' D. Jonczy 33'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i piłkarze jak K. Stepien D. Gojny raz za razem zaserwowały własnym fanom emocje z najwyższej półki. Zmagania między piłkarzami zdarzają się nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, że zmagania nudzą kibica. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, przepiękne gole i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.