Mecz Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice dnia 2022-04-23 16:00: wynik końcowy 3-0

Puszcza Niepołomice - Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-0.

Pierwsza połowa meczu między Puszcza Niepołomice a Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-0.

W dniu 2022-04-23 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: S. Kobusiński 34' 1-0 S. Kobusiński 38' 2-0 S. Kobusiński 64' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 17' J. Bartosz 72'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Kozubal 32' K. Fryzowicz 51' A. Purzycki 69' B. Zoladz 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że kibice z dużym zaangażowaniem śledzą potyczki w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak L. Solowiej A. Kozubal bardzo często zagwarantowały kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Nieustannie trafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między zawodnikami są zajadłe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Puszcza Niepołomice oraz Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.