Spotkanie Odra Opole vs Puszcza Niepołomice, wynik 1-2

Odra Opole vs Puszcza Niepołomice, wynik 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-04-28 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Odra Opole a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: T. Mikinič 6' 1-0 P. Mroziński 49' 1-1 K. Kościelny 79' 1-2

Żółte kartki Odra Opole: M. Tkocz 32' R. Niziolek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 3' J. Bartosz 23' W. Hajda 60' K. Cichon 84' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu - G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Odra Opole zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów a Puszcza Niepołomice z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Stomil Olsztyn.

Dzisiaj mnóstwo fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak m.in. M. Tkocz K. Stepien nieustannie sprawiają kapitalnym sympatykom mnóstwo przeżyć. Cieszące oko walki pomiędzy drużynami futbolowymi zdarzają się nader zagorzałe, nie często bywa, iż są to mecze nużące. Nieustannie zdarzają się brutalne faule zakończone czerwonym kartonikiem, wspaniałe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Odra Opole i Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.