Spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice dnia 2022-05-01 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego: 1-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-05-01 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Puszcza Niepołomice a GKS Katowice.

Gole strzelali: R. Kidrič 68' 1-0 A. Woźniak 80' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 53'

Żółte kartki GKS Katowice: M. Kolodziejski 69' O. Repka 83'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Trochimiuk. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast GKS Katowice z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że liczni kibice śledzą fascynujące poczynania w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z tej ligi oraz piłkarze tacy jak H. Tomalski M. Kolodziejski stale serwują swoim wiernym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają bardzo zażarte, nie często bywa jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Zdarzają się przepiękne asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie popularnej ligi I Liga oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Puszcza Niepołomice oraz GKS Katowice oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.