Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Tychy 71 oraz Puszcza Niepołomice - wynik 3-1

Dnia 2022-05-07 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Tychy 71 a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 a Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: D. Rumin 18' 1-0 S. Kobusiński 38' 1-1 T. Malec 41' 2-1 S. Steblecki 90' 3-1

Żółte kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 37' K. Szymura 45' K. Wolkowicz 72' O. Paprzycki 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 44' L. Solowiej 84'

Czerwone kartki Tychy 71: K. Wolkowicz 72'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Tychy 71 stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach liczna grupa fanów śledzi poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy tacy jak K. Wolkowicz E. Thiakane nieraz zapewniły własnym wiernym fanom wiele emocji. Zdarzają się przepiękne bramki oraz asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami futbolowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż zmagania przynudzają. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga. Tychy 71 i Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.