SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice, wynik spotkania - 1-2

SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice 1-2.

Po pierwszej połowie spotkania między SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2022-05-13 16:00 na stadionie Stadion GKS-u rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: S. Kobusiński 33' 0-1 A. Mesjasz 83' 1-1 P. Mroziński 87' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 55' P. Pyrdol 86' K. Lukoszek 90' P. Sajdak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 17' S. Kobusinski 17' K. Cichon 79' J. Bartosz 82'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Pyrdol 86'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz natomiast Puszcza Niepołomice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Bardzo często wielu kibiców śledzi poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny oraz piłkarze tacy jak m.in. P. Pyrdol W. Hajda częstokroć zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki między graczami ligowymi zdarzają się zajadłe, bardzo rzadko bywa jednoznacznie, iż spotkania nie są interesujące. Bardzo często zdarzają się idealne gole czy asysty, brutalne faule, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice oraz ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion GKS-u.