Mecz między Stomil Olsztyn i Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-0 dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie Stadion OSiR

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice wynik meczu 1-0. W dniu 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 34 pomiędzy Stomil Olsztyn a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania między Stomil Olsztyn a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: B. Czajka 88' 1-0 P. Mikita

Żółte kartki Stomil Olsztyn: M. Dampc 42' W. Reiman 84'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Thiakane 26' K. Koscielny 55' S. Kobusinski 65'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami i a Puszcza Niepołomice z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani śledzą fascynujące starcia ligi I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze jak M. Dampc E. Thiakane systematycznie sprawiają wspaniałym fanom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nużące. Zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Udział takich drużyn jak Stomil Olsztyn oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion OSiR.