Spotkanie Ruch Chorzów kontra Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-0

Dnia 2022-07-30 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki Regular Season - 3. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

 

Gole strzelali: P. Szur 56' 1-0 K. Michalski 86' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: P. Szur 32' L. Moneta 33' K. Kasolik 52'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 7' W. Hajda 25' H. Tomalski 60' M. Koj 73'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Ruch Chorzów stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza.

W dobie dzisiejszych czasów wierni fani śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak P. Szur T. Wojcinowicz nierzadko zaserwowały wyśmienitym kibicom wiele wrażeń. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami bywają zaciekłe, nie często zdarza się koniec końców, iż są to potyczki usypiające. Nieustannie zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem, wyjątkowe gole i asysty, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc oglądać mecze futbolowe ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Ruch Chorzów i Puszcza Niepołomice w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.