Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2022-08-15 13:00 miał miejsce mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza: 0-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Nieciecza wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2022-08-15 13:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: T. Wojcinowicz 23' W. Hajda 30' J. Serafin 85' K. Wroblewski 90'

Żółte kartki Nieciecza: K. Karasek 5'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Stal Stalowa Wola natomiast Nieciecza z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Legia Warszawa.

Coraz częściej wierni kibice futbolu śledzą poczynania w lidze I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak T. Wojcinowicz K. Karasek nieustannie serwują wyborowym fanom wiele niezapomnianych emocji. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż potyczki przynudzają. Nieprzerwanie zdarzają się przechodzące do historii asysty oraz gole, ostre sytuacje z faulem, które zapewniają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. Udział takich popularnych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Nieciecza w lidze I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.