Na stadionie Stadion GOS dnia 2022-11-06 14:00 odbył się mecz Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice - wynik końcowy 1-0

Chrobry Głogów - Puszcza Niepołomice wynik 1-0. W dniu 2022-11-06 14:00 na stadionie Stadion GOS rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

 

Gole strzelali: R. Wolsztynski 80' 1-0 S. Steblecki

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 9' O. Praznovsky 52' R. Wolsztynski 82'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: E. Cikos 85'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Chrobry Głogów stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak R. Mandrysz E. Cikos wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Często zdarzają się zapadające w pamięć bramki oraz asysty, nieprzepisowe faule gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki między zawodnikami okazują się bardzo zagorzałe, rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania nudne. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli, przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion GOS.