Spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Chrobry Głogów na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2023-06-03 15:30: 0-1

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice a Chrobry Głogów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Chrobry Głogów.

Gole strzelali: J. Górski 89' 0-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: M. Pieczek 39'

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 13' J. Kolenc 20' M. Bougaidis 55' P. Mucha 75' R. Wolsztynski 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania to Ł. Szczech. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice stawi czoła , następne spotkania z drużynami oraz a Chrobry Głogów zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa fanów piłki nożnej z dużym zapałem śledzi interesujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Pieczek R. Mandrysz stale gwarantują swoim entuzjastom mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami są bardzo zagorzałe, rzadko bywa, że są to widowiska usypiające. Bardzo często zdarzają się wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje na faul, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskie ligi I Liga. Puszcza Niepołomice oraz Chrobry Głogów oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.