SKRA Częstochowa - Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 0-3

Dnia 2023-05-29 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza część spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

 

Gole strzelali: A. Siemaszko 25' 0-1 R. Kidrič 81' 0-2 L. Klisiewicz 90' 0-3

Żółte kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 31' S. Szymanski 60' O. Krzyzak 72' A. Mesjasz 81' P. Nocon 87'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: A. Siemaszko 58' R. Yakuba 74' T. Wojcinowicz 78'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa: P. Nocon 87'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak P. Nocon A. Siemaszko raz za razem gwarantują wyborowym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki mało interesujące. Wielokrotnie natrafiamy na brutalne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone gole oraz asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Loretańska.