Dnia 2024-04-29 17:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego miało miejsce spotkanie Puszcza Niepołomice - Korona Kielce: wynik 1-1

Spotkanie pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Korona Kielce, które odbyło się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, zakończyło się remisem 1-1. Gospodarze prowadzili po pierwszej połowie, ale goście zdołali wyrównać, dzięki czemu obie ekipy podzieliły się punktami. Mecz miał miejsce 29 kwietnia o godzinie 17:00 w ramach 30. kolejki Ekstraklasy.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej: Puszcza Niepołomice - Korona Kielce

Dziś na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbyło się starcie pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Korona Kielce. Mecz zakończył się remisem 1-1, a emocje sięgały zenitu przez całą jego długość.

Sprawozdanie z meczu

1' Początek pojedynku na boisku, obie drużyny pełne werwy i gotowe do walki.

18' GOOOOOL! Puszcza Niepołomice obejmuje prowadzenie! R. Yakuba wpisuje się na listę strzelców po asyście... Zagadka dla rywali!

45' Żółta kartka dla Michała Koja z gospodarzy oraz Yoava Hofmeistera i Jacka Podgórskiego z drużyny gości. Emocje sięgają zenitu!

54' Korona Kielce wyrównuje! M. Remacle daje swojej drużynie nadzieję na odrobienie strat. Wynik 1-1!

90' Meczu dobiega końca, emocje wciąż trzymają za gardło. Artur Crăciun dostaje żółtą kartkę. Czy któraś z drużyn zdobędzie bramkę na wagę zwycięstwa?

Koniec meczu. Puszcza Niepołomice 1, Korona Kielce 1. Oba zespoły zasługują na uznanie za walkę do samego końca.

Po spotkaniu Gospodarze z Puszczy Niepołomice zmierzą się kolejno z Pogonią Szczecin, Wartą Poznań i Górnikiem Zabrze, natomiast Goście z Korony Kielce czekają mecze z Jagiellonią, Ruchem Chorzów oraz Lechem Poznań. Kibice nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku!