Spotkanie Cracovia Krakow vs Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 0-1

W niedzielnym starciu w ramach 29. kolejki Ekstraklasy Cracovia Kraków podejmowała na własnym stadionie ekipę Puszczy Niepołomice. Mecz rozegrany dzień wcześniej, 21 kwietnia o godzinie 10:30, zakończył się minimalnym zwycięstwem gości 0-1. Pomimo starań gospodarzy, to drużyna z Niepołomic zdobyła cenne trzy punkty, pozostawiając kibiców "Pasów" z goryczą porażki.

Relacja z meczu piłkarskiego Cracovia Kraków - Puszcza Niepołomice

Dramatyczne widowisko rozegrało się na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego, gdzie gospodarze podejmowali drużynę Puszczy Niepołomice. Mecz miał miejsce w ramach 29. kolejki Ekstraklasy, a na murawie prowadził rozgrywkę arbiter z Polski, Karol Arys. Emocje sięgały zenitu, a decydujące akcje przyniosły niespodziewany zwrot akcji dla jednej z drużyn.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 10:30, a już w 19. minucie pojawiła się pierwsza bramka dla gości. Wojciech Hajda ustalił wynik na 0-1 po znakomitej akcji z udziałem Kamila Zapolnika. Cracovia Kraków próbowała odrobić straty, ale defensywa Puszczy była niezwykle skuteczna, nie pozwalając rywalom na stworzenie klarownych sytuacji podbramkowych.

Mecz przebiegał w dynamicznym tempie, a emocje sięgały zenitu, co skutkowało serią żółtych kartek dla obu drużyn. W barwach gospodarzy kartki otrzymali Virgil Ghiță w 38. minucie oraz Jani Atanasov w 52. minucie. Natomiast zawodnicy Puszczy Niepołomice również musieli uważać, gdyż żółte kartki zobaczyli Wojciech Hajda (47'), Ioan-Calin Revenco (47'), Artur Crăciun (72') oraz Kamil Zapolnik (75').

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1 na korzyść gości, co wywołało euforię w ich szeregach. Cracovia Kraków będzie musiała szybko podnieść się po tym rezultacie i przygotować do kolejnych spotkań, gdzie zmierzy się z Lechem Poznań, Górnikiem Zabrze oraz Śląskiem Wrocław. Z kolei Puszcza Niepołomice będzie kontynuować swoją walkę o punkty, czekając na starcia z Koroną Kielce, Pogonią Szczecin oraz Wartą Poznań.