Spotkanie Nieciecza kontra Puszcza Niepołomice, wynik 2-1

W dniu 2023-04-12 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Nieciecza a Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Nieciecza oraz Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: A. Trubeha 1' 1-0 A. Dombrovskyi 20' 2-0 R. Kidrič 48' 2-1

Żółte kartki Nieciecza: M. Ambrosiewicz 27' D. Hilbrycht 45' W. Biedrzycki 46' T. Loska 76' N. Tekijaski 90' K. Spiewak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 27' T. Wojcinowicz 49' W. Hajda 60' M. Koj 76' A. Kramarz 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: W. Hajda 60'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Nieciecza stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

Wielu kibiców z entuzjazmem śledzi pasjonujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły i piłkarze jak M. Ambrosiewicz W. Hajda raz za razem sprawiają kapitalnym kibicom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami z ligi są nader zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Zdarzają się bezwzględne faule, idealne asysty czy bramki, które dodają niesamowite przeżycia z meczu. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Nieciecza oraz Puszcza Niepołomice w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.