Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Sandecja Nowy Sącz na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego: wynik końcowy 1-2

Dnia 2021-09-15 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice oraz Sandecja Nowy Sącz.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Sandecja Nowy Sącz wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

 

Gole strzelali: S. Kobusiński 5' 1-0 M. Walski 11' 1-1 D. Chmiel 61' 1-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: O. Dytyatev 55'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Walski 28' D. Chmiel 32' E. Maissa Fall 45' M. Piter-Bucko 84'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Lech Poznań II oraz Widzew Łódź a Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Resovia Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, iż wielu fanów piłki nożnej śledzi starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo O. Dytyatev M. Walski wielokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zmagania pomiędzy drużynami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska mało interesujące. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga. Puszcza Niepołomice oraz Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.