Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice, wynik meczu - 1-1

Dnia 2023-09-23 10:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Braci Czachorów rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Radomiak Radom a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu między Radomiak Radom a Puszcza Niepołomice wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Ł. Sołowiej 49' 0-1 M. Cholewiak Pedro Henrique 50' 1-1 Lisandro Semedo

Żółte kartki Radomiak Radom: Mateusz Cichocki 70'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Łukasz Sołowiej 59' Roman Yakuba 85' Jordan Majchrzak 85' Oliwier Zych 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - Marcin Szczerbowicz, Polska. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Radomiak Radom stanie naprzeciw Garbarnia Kraków, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Ruch Chorzów oraz Lech Poznan.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi bardzo interesujące poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Składające się z uzdolnionych zawodników zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy jak Mateusz Cichocki Łukasz Sołowiej niejednokrotnie zapewniły wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe zmagania między piłkarzami okazują się zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, że mecze męczą fana. Stale obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, nieczyste faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, oglądać spotkania sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Radomiak Radom i Puszcza Niepołomice jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion im. Braci Czachorów.