Dnia 2022-04-16 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź miało miejsce spotkanie między Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania między Widzew Łódź a Puszcza Niepołomice zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-04-16 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Dani Villanueva 90' 1-0

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Kun 21' M. Kreuzriegler 72' P. Lipski 87' K. Danielak 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 10' W. Hajda 53' S. Kobusinski 61' J. Serafin 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Dzisiaj mnóstwo fanów śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tej ligi i zawodnicy tacy jak m.in. D. Kun L. Wronski nieprzerwanie sprawiają fantastycznym entuzjastom emocje zapadające w pamięć. Ustawicznie trafiamy na wyjątkowe asysty oraz gole, nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi okazują się bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, że widowiska przynudzają. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić mecze futbolowe ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Widzew Łódź i Puszcza Niepołomice jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.