Puszcza Niepołomice - Ruch Chorzów, wynik spotkania: 0-1

Dnia 2023-02-17 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 20 pomiędzy Puszcza Niepołomice a Ruch Chorzów.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Puszcza Niepołomice a Ruch Chorzów wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-1.

 

Gole strzelali: Ł. Janoszka 90' 0-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 90'

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Sadlok 21' J. Sedlak 24' P. Szur 27'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny arbiter meczu - W. Myć. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Nieciecza a Ruch Chorzów podejmie Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Chojniczanka Chojnice.

Oddani fani śledzą niezwykle interesujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe i zawodnicy jak J. Serafin M. Sadlok często sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne faule dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Potyczki między drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to potyczki nie warte uwagi. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Puszcza Niepołomice i Ruch Chorzów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.