Mecz GKS Katowice - Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 2-2

W dniu 2023-05-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy GKS Katowice a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy GKS Katowice i Puszcza Niepołomice wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

 

Gole strzelali: P. Mrozinski 17' 0-1 M. Koj A. Kozubal 41' 1-1 S. Bergier S. Bergier 50' 2-1 A. Kozubal R. Kidric 83' 2-2 M. Pieczek

Żółte kartki GKS Katowice: A. Jedrych 16' M. Roginic 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 80'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów.

Wierni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo A. Jedrych P. Mrozinski wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, iż spotkania męczą kibica. Ustawicznie obserwujemy nieczyste faule zakończone czerwoną kartką, niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe przeżycia z meczu. Warto więc śledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak GKS Katowice i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.