Spotkanie ŁKS Łódź vs Puszcza Niepołomice zakończone wynikiem 3-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami ŁKS Łódź i Puszcza Niepołomice był prawdziwą dawką emocji dla kibiców. Spotkanie odbyło się na Stadionie Miejskim ŁKS Łódź o godzinie 11:30, a ostatecznie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 3-2. Obie drużyny zaprezentowały wysoki poziom futbolu, a wynik na przerwę wskazywał na remis 1-1, co sprawiło, że druga połowa była jeszcze bardziej intensywna. To było starcie, które na pewno długo zostanie w pamięci wszystkich fanów piłki nożnej.

Ekstraklasa: ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice 3-2

W ramach 23. kolejki Ekstraklasy na Stadionie Miejskim LKS Łódź odbyło się spotkanie pomiędzy miejscowym zespołem a drużyną gości, Puszczą Niepołomice. Sędzią głównym tego starcia był Karol Arys z Polski.

Początek meczu okazał się bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swoje warunki gry. Jednak to Puszcza Niepołomice jako pierwsi objęła prowadzenie po trafieniu Kamila Zapolnika w 29. minucie, asystującym zawodnikiem był Jakub Serafin.

ŁKS Łódź nie zamierzał jednak pozostawać dłużej w tyle i wyrównał wynik w 38. minucie za sprawą bramki Dani Ramireza. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1-1, obie drużyny miały jeszcze wiele do udowodnienia.

Druga połowa to kolejne emocje. W 58. minucie Husein Balić strzelił bramkę dającą prowadzenie Gospodarzom, asystował mu Kamil Dankowski. W 76. minucie Balić ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem asystując Antoniemu Mlynarczykowi.

Chociaż Puszcza Niepołomice zmniejszyła straty po golu Zapolnika w doliczonym czasie, to ostatecznie to ŁKS Łódź zwyciężyło 3-2. Spotkanie obfitowało w emocje, a piłkarze obu drużyn dawali z siebie wszystko.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Żółte kartki dla Gospodarzy otrzymali Jakub Letniowski, Levent Gülen, Adrien Louveau oraz Kay Tejan. Natomiast jedyną żółtą kartkę w drużynie Gości zobaczył Roman Yakuba w 80. minucie.

Na boisku nie padły czerwone kartki, mimo że emocje sięgały zenitu w końcówce meczu. Następne spotkania czekają obie drużyny, ŁKS Łódź zmierzy się z Wartą Poznań, Rakowem Częstochowa oraz Jagiellonią, natomiast Puszcza Niepołomice podejmie Raków Częstochowa, Piasta Gliwice oraz Śląsk Wrocław.