Spotkanie pomiędzy Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice na obiekcie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka - wynik 1-0

Sandecja Nowy Sącz vs Puszcza Niepołomice, wynik końcowy 1-0. W dniu 2022-03-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

 

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 82' 1-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: R. Kobryn 41' R. Janicki 54' K. Osyra 62' T. Boczek 85'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Wronski 32' G. Aftyka 44' J. Serafin 59'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Sandecja Nowy Sącz zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź a Puszcza Niepołomice z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia.

Wierni fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak R. Kobryn L. Wronski raz za razem zaserwowały kapitalnym fanom wiele przeżyć. Wielokrotnie obserwujemy wyśmienite bramki i asysty, bezwzględne sytuacje na faul, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite zmagania pomiędzy graczami z ligi są nader zażarte, nie często okazuje się, iż są to potyczki nudne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Puszcza Niepołomice z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.