Dnia 2022-04-03 10:40 na obiekcie Stadion GOS odbył się mecz między Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-2

 

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-04-03 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 26 pomiędzy Chrobry Głogów a Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: D. van der Heiden 29' 1-0 O. Praznovsky 55' 2-0 S. Kobusinski 88' 2-1 P. Mrozinski 90' 2-2

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Bochnak 31' J. Kolenc 38' M. Machaj 44'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: P. Mrozinski 6'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Chrobry Głogów stawi czoła SKRA Częstochowa, następne spotkania z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Zaglebie Sosnowiec. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Coraz częściej wielu kibiców śledzi niezwykle fascynujące poczynania w lidze I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi i zawodnicy jak M. Bochnak P. Mrozinski częstokroć zapewniły wspaniałym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Interesujące zmagania między graczami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to spotkania nie warte uwagi. Natrafiamy na bezwzględne faule, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe zapewniające wspaniałe przeżycia z meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić widowiska sportowe znanej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Chrobry Głogów i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion GOS.