Spotkanie Puszcza Niepołomice vs Arka Gdynia, wynik 2-3

Dnia 2022-04-10 10:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 27. Zmierzyły się Puszcza Niepołomice i Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Puszcza Niepołomice a Arka Gdynia wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-3.

 

Gole strzelali: C. Aleman 21' 0-1 L. Solowiej 37' 1-1 L. Wronski 53' 2-1 H. Adamczyk 60' 2-2 K. Czubak 72' 2-3

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: S. Kobusinski 35'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 31' O. Kobacki 47' M. Kuzimski 90' E. P. Diaw 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole a Arka Gdynia zmierzy się z Jastrzębie. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców z zapałem śledzi ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i zawodnicy jak S. Kobusinski A. Deja nieraz zagwarantowały własnym wiernym sympatykom mnóstwo wrażeń. Trafiamy na bezwzględne faule, zapadające w pamięć bramki czy asysty gwarantujące niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż zmagania nudzą fana. Z tego powodu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Udział takich popularnych drużyn jak Puszcza Niepołomice i Arka Gdynia z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.