Mecz Zaglebie Lubin kontra Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-0

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin i Puszcza Niepołomice zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-08-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się Zaglebie Lubin i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: K. Chodyna 50' 1-0 S. Buletsa

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Kamil Kruk 26' Bartosz Kopacz 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Jordan Majchrzak 72' Artur Crăciun 83' Artur Crăciun 87' Piotr Mroziński 90' Konrad Stepien 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: Artur Crăciun 87'

Główny arbiter spotkania to Lukasz Kuzma, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Stal Mielec. Kolejno natomiast Puszcza Niepołomice z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Slask Wroclaw.

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie i piłkarze jak Kamil Kruk Jordan Majchrzak raz za razem zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo emocji. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często zdarza się definitywnie, iż są to zmagania statyczne. Zdarzają się brutalne faule, przepiękne asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Zaglebie Lubin i Puszcza Niepołomice oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.