Spotkanie Puszcza Niepołomice - Stal Mielec, wynik końcowy 1-0

Pierwsza część spotkania między Puszcza Niepołomice a Stal Mielec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2023-08-07 17:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 3. Zmierzyły się Puszcza Niepołomice i Stal Mielec.

Gole strzelali: M. Walski 65' 1-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Artur Siemaszko 40' Wojciech Hajda 42' Jordan Majchrzak 75' Jakub Serafin 80'

Żółte kartki Stal Mielec: Koki Hinokio 61' Mateusz Kochalski 65' Piotr Wlazło 68'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Marcin Kochanek, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Raków Częstochowa natomiast Stal Mielec zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Ruch Chorzów.

Wielu kibiców z zaangażowaniem śledzi niezwykle interesujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Artur Siemaszko Koki Hinokio raz za razem zaserwowały własnym sympatykom mnóstwo niesamowitych przeżyć. Potyczki między graczami ligowymi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że spotkania nudzą. Często trafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone czerwonym kartonikiem, książkowe asysty oraz bramki, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać widowiska piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Puszcza Niepołomice oraz Stal Mielec oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.