Mecz między Raków Częstochowa i Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-0 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków dnia 2023-09-03 18:00

Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa i Puszcza Niepołomice zakończyła się 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-0.

Dnia 2023-09-03 18:00 na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Raków Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

Gole strzelali: Sonny Kittel 19' 1-0 Srđan Plavšić Bartosz Nowak 26' 2-0 Fran Tudor

Żółte kartki Raków Częstochowa: Vladan Kovačević 81' John Yeboah 89'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: Jakub Serafin 18' Jakub Bartosz 41' Muris Mešanovič 49' Hubert Tomalski 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny sędzia meczu - Krzysztof Jakubik, Polska. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Raków Częstochowa zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Atalanta i Ruch Chorzów a Puszcza Niepołomice zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Motor Lublin.

Wierni kibice piłki nożnej z dużym zapałem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe zespoły i zawodnicy jak Vladan Kovačević Jakub Serafin systematycznie serwują wyśmienitym fanom mnóstwo przeżyć. Nieustannie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, przechodzące do historii asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia z meczu. Walki między graczami ligowymi okazują się niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to mecze nużące. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Puszcza Niepołomice i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.