Dnia 2024-02-18 14:00 odbył się mecz Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-1

Wczoraj, 18 lutego 2024 roku, na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz pomiędzy miejscową Legią Warszawa a drużyną Puszczy Niepołomice. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a wynik na przerwę to 0-1. Ciekawe pojedynki i zacięta walka były znakiem tego starcia w ramach 21. kolejki Ekstraklasy.

Ekstraklasa: Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice 1-1

Dzisiaj na Stadionie Miejskim Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się zacięty mecz pomiędzy Gospodarzami, czyli Legią Warszawa, a Gośćmi, drużyną Puszczy Niepołomice. Emocje sięgały zenitu w tej stawce Ekstraklasy, która zakończyła się remisem 1-1.

Początek spotkania był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. W 29. minucie Piotr Mroziński z Puszczy otrzymuje żółtą kartkę po faulu na zawodniku Legii. Atmosfera na stadionie była niesamowita, kibice dopingowali swoje drużyny do walki.

W końcówce pierwszej połowy, kontratak Puszczy przyniósł efekt. W 42. minucie Michał Koj zdobył bramkę dla gości po świetnym podaniu Artura Crăciuna, dając tym samym prowadzenie Puszczy 0-1. Legia musiała szukać odpowiedzi na grę rywali.

W drugiej połowie Gospodarze ruszyli do ataku z determinacją. Na murawie działo się wiele, obie drużyny starały się znaleźć drogę do bramki przeciwnika. W 75. minucie Kamil Zapolnik z Puszczy otrzymuje żółtą kartkę po brutalnym wejściu w nogi rywala. Legioniści nie poddawali się, starając się odwrócić losy meczu.

Ostateczny przełom nastąpił w 86. minucie, gdy Maciej Rosołek strzelił gola na wagę remisu 1-1, wywołując ekstazę wśród kibiców Legii Warszawa. Mecz zakończył się remisem, a emocje towarzyszyły zawodnikom do samego końca.

Po zakończonym spotkaniu Gospodarze mieli trzy żółte kartki: Marco Burch (38'), Josué (76') i Artur Jędrzejczyk (77'). Natomiast Goście otrzymali żółte kartki: Piotr Mroziński (29'), Kamil Zapolnik (75') oraz Jakub Bartosz (76'). Czerwone kartki nie padły ani po jednej stronie.

Legia Warszawa zmierzy się kolejno z drużynami Molde, Korona Kielce oraz Pogon Szczecin. Natomiast Puszcza Niepołomice czekają starcia z Zaglebiem Lubin, ŁKS Łódź oraz Rakowem Częstochowa. Po tak zaciętym meczu, kibice nie mogą się doczekać kolejnych emocji na boisku.