Spotkanie pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego dnia 2021-10-15 16:00 - 3-0

Puszcza Niepołomice - Odra Opole 3-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

W dniu 2021-10-15 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole.

Gole strzelali: R. Boguski 16' 1-0 G. Aftyka 45' 2-0 K. Stępień 58' 3-0

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: J. Serafin 32'

Żółte kartki Odra Opole: M. Pawlik 44' D. Czaplinski 88'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Odra Opole:

Sędzią głównym tego spotkania był Z. Dobrynin. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Puszcza Niepołomice zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze jak J. Serafin M. Pawlik stale zapewniają kapitalnym fanom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami są zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Często zdarzają się wspaniałe asysty i bramki, bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Odra Opole z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.