Spotkanie Puszcza Niepołomice vs Pogon Szczecin, wynik 0-2

W meczu 14. kolejki Ekstraklasy Puszcza Niepołomice podejmowała Pogoń Szczecin na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego. Pomimo wyrównanej pierwszej połowy, wynik na przerwę był bezbramkowy. W drugiej połowie to goście objęli kontrolę nad grą i zdobyli dwie bramki, ustalając wynik na 0-2 na swoją korzyść. Spotkanie sędziował Paweł Malec z Polski. Następny mecz dla obu drużyn już niedługo.

Mecz pomiędzy Puszcza Niepołomice a Pogon Szczecin

W dniu 4 listopada 2023 roku na Stadionie Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się mecz pomiędzy drużynami Puszcza Niepołomice i Pogon Szczecin w ramach 14. kolejki Ekstraklasy.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny Pogon Szczecin z wynikiem 2-0. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0, jednak w drugiej części gry to goście zdobyli dwie bramki, zapewniając sobie zwycięstwo.

W 61 minucie, Kamil Grosicki strzelił pierwszą bramkę dla Pogon Szczecin, otwierając wynik meczu. Asystę przy tym golu zanotował . Drugą bramkę dla drużyny zdobył Evangelos Koulouris w 79 minucie, a asystę przy tym golu zaliczył L. Wahlqvist.

W trakcie meczu zostały również pokazane żółte kartki drużynie gospodarzy. Kartki otrzymali Bartłomiej Poczobut w 42 minucie. Z kolei zawodnicy Pogon Szczecin również zostali ukarani kartkami. Fredrik Ulvestad otrzymał żółte kartki w 16 i 38 minucie, a João Gamboa w 35 minucie. Ponadto Fredrik Ulvestad został ukarany czerwoną kartką w 38 minucie.

Sędzią głównym był Paweł Małecki z Polski.

W następnych meczach, drużyna Puszcza Niepołomice zmierzy się z Wartą Poznań, Górnikiem Zabrze oraz Piastem Gliwice. Natomiast Pogon Szczecin podejmie kolejno Podbeskidzie, Raków Częstochowa oraz Stal Mielec.