Warta Poznań vs Puszcza Niepołomice, wynik meczu: 0-2

W meczu ligowym Ekstraklasy drużyna Warty Poznań podejmowała Puszczę Niepołomice na Stadionie Respect Energy. Rywalizacja obu zespołów była zacięta, jednak to goście zdołali zdobyć dwie bramki, co przesądziło o ich zwycięstwie. Ostateczny wynik spotkania to 0-2, a obie bramki padły jeszcze przed przerwą. Mecz odbył się 10 listopada 2023 roku o godzinie 17:00.

Relacja z meczu piłki nożnej: Warta Poznań - Puszcza Niepołomice

Mecz pomiędzy drużynami Warta Poznań i Puszcza Niepołomice odbył się na stadionie Respect Energy w ramach 15. kolejki Ekstraklasy. Mecz rozpoczął się o godzinie 17:00.

Goście szybko objęli prowadzenie, gdyż już w 14. minucie spotkania R. Yakuba wpisał się na listę strzelców, wykorzystując asystę A. Crăciuna. W 24. minucie to Crăciun zdobył bramkę, tym razem przy asyście M. Pięczka, ustalając wynik na 0-2 na korzyść Puszczy Niepołomice.

Warta Poznań nie zdołała odrobić strat, a mecz zakończył się wynikiem 0-2 na korzyść gości. Podopieczni trenera nie zdołali odwrócić losów spotkania, mimo starań drużyny. Mecz był zacięty, ale Puszcza Niepołomice kontrolowała przebieg wydarzeń, zapewniając sobie zwycięstwo.

Spotkanie nie obfitowało w kartki, jedynie dwie żółte kartki zostały pokazane graczom obu drużyn. W 18. minucie kartkę otrzymał Wiktor Pleśnierowicz z Warty Poznań, natomiast w drużynie przeciwników w 36. minucie kartkę zobaczył Kamil Zapolnik, a w 42. minucie Konrad Stępień.

Sędzią meczu był Marcin Kochanek z Polski. Następne mecze dla Warty Poznań to starcia z Legią Warszawa i dwukrotnie z Jagiellonią, natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Górnikiem Zabrze, Piastem Gliwice oraz Widzewem Łódź.